Gendijk

Met deze site maakt u een ontdekkingsreis naar het verleden

Pastors en Doopjaar

Namen van Pastors die de doop verrichten 

Plaats en jaar waarin deze predikanten de doop bediende in de Nederduits Gereformeerde Kerk aan personen in mijn genealogie.
(Na 1816 de Nederlands Hervormde Kerk)
 
Er is alleen gekozen voor het jaartal om inzicht te krijgen hoe vaak en in welke kerk de pastors doopten
Plaats:
Jaartal
Amerongen  Andrieskerk
 
Daniël van Henghel
1642
Bernardus van Keppel
1654
Gerard van Oostrum
1713
Andreas Gochenius Johannesz
1762
Jan Jacob Ferrurier
1764
D.A. Reguleth
1770
Clemens Arefs
1777
J.H. Hacker
1787
 
 
Amsterdam Amstelkerk
 
Franciscus Burmannus
1713
Johannes Noordbeek
1738 
Jacobus Tijken
1783
Theodoor Isaäcus van Essen
1786
 
 
Amsterdam Eilandskerk
 
De Rooij
1697
Hugo van der Helst
1705
Wilhelmus Vonk
1721
 
 
Amsterdam Nieuwe Kerk
 
Otto Brandtz Swalmius
1709
Eliza van der Horst
1711
Johannes Thierens
1718
Petrus Boudaan
1719
Johannes Petrus Canzius
1721
Henricus Vos
1722 - 1728 - 1729 - 1737
Johannes Bakker
1723
Johannes Hagelis
1724
Albertus Haringh
1725
Johannes Noordbeek
1729 - 1739
Theodorus v. Schelluijne
1729
Johannes de La Moraisière
1733
Petrus Zaunslifer
1736
Johannes Plantinus
1736
Wilhelmus Schiphout
1737 - 1741
Jacob de Jonge
1743
Gerardus Kulenkamp
1746 - 1749
Johannes Visscher
1746
Adrianus Buurt
1751
Adrianus Johannes Elzevier
1752
Ernestus Philippus G. van Essen
1755 - 1760
Johannes Jacobus Kessler
1762
Herman Hubert
1764
Johannes Boskoop
1766
Johannes Arnoldus Eck
1766 - 1767
Adrianus Becol
1768
Jacobus Tijken
1769
Samuel Claver
1773
Rutgerus Perizonius
1782
Anthonius Kuijper
1784
Gerhardus de Haas
1788
Henricus de Haan Hugenholtz
1792
Wilhelmus Jabes Calkoen
1794
Dionysius Bredero
1799
Anthonius Kuijper
1802
Johannes van der Vorm
1757
 
 
Amsterdam Noorderkerk
 
Samuel op t' Groen
1655
Paulus Steenwinkel
1701
Taco Hajo van der Honert
1701
Hero Sibersma
1702
Caspar Ruppius
1702 - 1704
Adrianus van Wesel
1704
Josias Hollebeek
1704 - 1708
Hugo van der Helst
1705
Johannes van Dooreslaar
1705
Lambertus Zegers
1705 – 1710 - 1719
Florentius Bomble
1707
Franciscus Burmannus
1707 - 1711
Johannes van der Hagen
1711 - 1726
Nicolaus Wiltens
1711 – 1712 - 1716
Johannes Cramer
1716
Johannes Thierens
1716
Johannes d' Outrein
1717
Gerardus Pupius Hondius
1722 - 1729
Pieter Elzevier
1724
Johannes de La Moraisière
1725
Johannes Bakker
1726
Johannes Noordbeek
1727 – 1728 - 1736
Cornelius van den Bogaerde
1728 – 1732 - 1733
Thomas van Son
1729 - 1733
Franciscus Halma
1730
Franco de Bruin
1730 - 1735
Paulus Steenwinkel
1732
Petrus Hollebeek
1732
Cornelius Houthoff
1733
Leonard Beels
1735
Jacobus Covijn
1735
Casparus Goris
1736 - 1748
Johannes Visscher
1734 – 1737 – 1739 – 1740 - 1745
Broërius Brouwer
1739 - 1746
Jacobus du Marchié
1744
Johannes Plantinus
1745 - 1748
Hieronymus van Alphen
1747
Jacob de Jonge
1747
Gerardus Kulenkamp
1748 
Theodorus v. Schelluijne
1749 - 1766
Johan Albert van Muijden
1752
Petrus Noordbeek
1755
Adrianus Buurt
1756
Wilhelmus Koolhaas
1758
Wilhelmus van den Broek
1758
Nicolaus Tetterode
1759
Ernestus Philippus G. van Essen
1763
Rutgerus Perizonius
1764
Johannes Boskoop
1765
Filips Serrurier
1767
Johannes Arnoldus Eck
1758 – 1769 – 1770 – 1772 - 1781
IJsbrandus Hoefhamer
1770
Jacobus Tijken
1743 - 1774
Herman Hubert
1773 - 1794
Daniël Serrurier
1785
Theodorus Kloppenburg Perizonius
1786
Petrus Broes
1788
Didericus Tendall
1790
Wilhelmus Jabes Calkoen
1790
Hermanus Rietveld
1796
Franciscus Fock
1799
 
 
Amsterdam Oosterkerk
 
Florentius Bomble
1714
Cornelius Schutting
1717
Johannes Calkoen
1766
Adrianus Becol
1767
Theodorus Kloppenburg Perizonius
1784
 
 
Amsterdam Oude Kerk
 
Thomas van Son
1731
Leonard Beels
1731
Martinus Snethlage
1739
Jacobus Tijken
1755 - 1766
Johannes Smits
1792
Hillebrandus Mentes
1796
Anthonij van Eijken
1798
Jacobus Rijsdijk Takens
1803
 
 
Amsterdam Oudezijdskapel
 
Theodorus Adrianus Clarisse
1781
 
 
Amsterdam Westerkerk
 
Taco Hajo van der Honert
1702
Lambertus Zegers
1702 - 1706
Johannes Smit
1705
Adrianus van Oostrom
1708
Cornelius Schutting
1709
Eliza van der Horst
1710
Johannes de La Moraisière
1715
Johannes d' Outrein
1721
Johannes Bakker
1726 - 1736
Thomas van Son
1728
Franciscus Halma
1728
Henricus Vos
1731
Petrus Zaunslifer
1732
Hieronymus van Alphen
1734
Cornelius van den Bogaerde
1734
Johannes Visscher
1737 – 1742 - 1758
Gerardus Pupius Hondius
1733
Tiberius Reitsma
1733 - 1740
Wilhelmus Schiphout
1730 – 1731 – 1740 - 1742
Johannes Noordbeek
1728 - 1742
Hermannus van de Wall
1732
Broërius Brouwer
1736 – 1743 - 1745
Theodorus v. Schelluijne
1737 - 1744
Albertus Haringh
1741
Johannes van der Vorm
1743
Jacob de Jonge
1745
Johannes Plantinus
1747
Rutgerus Perizonius
1749
Gerardus Kulenkamp
1750 – 1754 – 1765 - 1766
Wilhelmus Peiffers
1751 - 1775
Johan Temmink
1753
Rutgerus Schutte
1756
Martinus Snethlage
1758
Wilhelmus van den Broek
1760 – 1763 - 1769
Johannes de Lange
1761
Johan Albert van Muijden
1752 – 1761 – 1762 - 1767
Adrianus Johannes Elzevier
1754
Winoldus Budde
1756
Johannes Arnoldus Eck
1762   
Adrianus Buurt
1765
Daniel Serrurier
1768 - 1783
Nicolaus Tetterode
1768
Johannes Henricus Westerhof
1771 - 1773
Ludovicus Hamerster
1778
Gerard Johan Nahuys
1781
Theodoor Isaäcus van Essen
1783
Henricus Hoffmann
1788
IJsbrandus Hoefhamer
1791
Bartout van Feen
1791
Filips Serrurier
1778 - 1795
Didericus Tendall
1791
Henricus Jacobus Coerman
1794
Adolph Fredrik van der Scheer
1803
 
 
Amsterdam Zuiderkerk
 
Theodorus v. Schelluijne
1738 - 1739
Petrus Hollebeek
1747
Martinus Snethlage
1749
Johan Temmink
1749
Jacobus Tijken
1753
Johannes van der Vorm
1757
Dirk Semeins van Binnevest
1776
Filips Serrurier
1785
Ludovicus Hamerster
1787
Hillebrandus Mentes
1789
Dionysius Bredero
1811
 
 
Leersum Michaëlskerk
 
Daniël van Henghel
1642
Bernardus van Keppel
1654
 
 
Renswoude Koepelkerk
 
Wilhelmus van Ellinkhuijzen
1722
 
 
Rhenen Cunerakerk
 
Joannes Menso
1699
Otto van der Bergh
1699
L. Schrader
1792
 
 
Werkendam
 
Guillieto Diepenbeek
 
 
 
Plaats en jaar waarin deze predikanten de doop bediende in de Evangelische Luthers Kerk aan personen in mijn genealogie.
 
 
Amsterdam Luth. Oude kerk (Spuikerk)
 
Wesseling
1680
Jacobus Velten
1702 – 1703 – 1709 – 1717 - 1731
Adrianus Waaker
1704
Henricus Vos
1706 - 1713
Bernard Heinrich Empzychoff
1711
Johan Everard Meijer
1715 – 1721 - 1737
Heinrich Michels
1719
Jacobus Boon
1735 – 1737 – 1741 – 1744 - 1748
Wilhelm August Klepperbein
1739 – 1754 – 1764 – 1770 - 1772
Christiaan Tisteijn
1741 – 1764 - 1765
Hermanus van Garél
1747
Henricus Hageman
1749 – 1752 – 1755 – 1758 - 1760
Jan Mulder
1758 – 1767 - 1774
Hermannus Genet
1763
Paulus Weslingh
1768
Johannes Klap
1774
Willem Noordenhout
1776
Ericus Fredericus Alberti
1775 - 1779
Jan Hendrik Vorstius
1778
Augustus Sterk
1785
Jan Hendrik Fortmeijer
1793 - 1799
Johan Christian Baum
1794 - 1796
Christian Heinrich Ebersbach
1797
Gerrit Noordenhout
1802
Gerrit Noordenhout
1804
Christoffel Holtzapffel
1807
Johan Wilhelm Statius Muller
1811
 
 
Plaats en jaar waarin deze pastoors/priesters de doop bediende in de Oud Katholieke Kerk aan personen in mijn genealogie.
 
 
Amsterdam Brouwersgrachtkerk
 
Johannes de Graef
1701 – 1702 - 1708
Albertus Schikking/Schukking
1708 - 1710
Theodorus Doncker
1712 - 1719
 
 
Amsterdam in het Jongenshuis    
 
Cornelius Verheul
1724
 
 
Amsterdam Vinkenstraat
 
Hieronymus de Bock
1720
 
 
Plaats en jaar waarin deze pastoors/priesters de doop bediende in de Rooms Katholieke Kerk aan personen in mijn genealogie.
 
 
Amsterdam Begijnhofkerk
 
Joannes Lesscher
1792 – 1793 – 1795 – 1797 - 1799
 
 
Amsterdam ‘t Boompje
 
Geldolfus van Overbeke
1721 - 1723
 
 
Amsterdam De Duif
 
Cornclius Marquijs
1718 - 1720
Joannes Franciscus Schouwen
1721
Petrus Guil. Cavallier v. Adrichem
1785
 
 
Amsterdam Fransche Kapel
 
Gratien Hierosme de la Conception
1705
 
 
Amsterdam Maagdenhuis
 
Petrus Cos
1715 – 1718 – 1723 - 1724
 
 
Amsterdam Mozes- en Aäronkerk
 
Aegidius de Glabbais
1710 – 1711 - 1713 t/m 1717 - 1720
Petrus van Vechel
1723 - 1724
 
 
Amsterdam De Posthoorn
 
Fulgentius Stevens
1702
Jacobus Baart
1721
Willem Stephanus Cavelier
1725- 1726- 1728- 1732- 1733- 1735- 1737
Lambertus Wijntjes
1744 – 1745 – 1747 t/m 1752 – 1754- 1755
Lambertus Wijntjes
1757- 1759- 1760 t/m 1763- 1766- 1767- 1770
Wilhelmus Reinerus Boom
1783 1789
Johannes Josephus Banning
1808
 
 
Amsterdam De Pool
 
Claudius Cavelier
1742- 1744- 1745- 1747- 1749- 1751- 1752- 1754
Henricus Greevingh
1755 – 1757 - 1760
 
 
Amsterdam Stadhuis van Hoorn
 
Schwengel
1786
 
 
Amsterdam De Toren
 
Toren Petrus Beckaff
1735 - 1747
 
 
Amsterdam De Zaaijer
 
Joannes Baptiste Sophie
1707